Ортопедичний прийом

Ортопедичний прийом

З віком тіло людини починає піддаватися певних змін. Це стосується і зубів. Вони можуть втратити свою білизну і гарний зовнішній вигляд. Але навіть не це найстрашніше. Рано чи пізно у кожної людини починають випадати зуби. Це неприємно, а часом навіть боляче. При цьому з'являються і супутні з випаданням зубів проблеми. До них можна віднести психологічний дискомфорт під час спілкування з людьми і складності пережовування їжі. Отже, людина вже не може насолоджуватися життям як раніше, вона уникає людей і все більше часу проводить вдома. Для уникнення супутніх проблем відразу після виникнення перших симптомів випадання зубів необхідно записатися на ортопедичний прийом до досвідченого стоматолога.

Кваліфікований лікар-стоматолог проведе ретельне обстеження стану Ваших зубів, ясен і всієї ротової порожнини. Після огляду він запропонує Вам кілька можливих способів вирішення проблеми випадіння зубів. Перший спосіб - лікування зубів, що залишилися і часткове протезування зубів. Призначається він пацієнтам, які втратили лише незначну/ кількість зубів. Особливості лікування в такому випадку залежать від причин цієї втрати і загального стану здоров'я пацієнта.

Другий можливий спосіб вирішення проблеми з випаданням зубів - це повне їх видалення і повноцінне протезування. Такий спосіб підходить пацієнтам з важким і занедбаним станом. Незнімне протезування допомагає вирішити їхні проблеми, подарувати їм гарну посмішку і знову відчути себе впевнено. При цьому найголовніше - це звернутися до висококваліфікованих стоматологів з клініки "SHINE" ("ШАЙН"). Клініка надає практично всі види стоматологічних послуг, а також працює не тільки з дорослими, але і з маленькими пацієнтами.

Стоматологія "SHINE" ( "ШАЙН") - це доступні ціни, досвідчені й чуйні стоматологи, а також сучасне технічне обладнання і уважне ставлення до всіх пацієнтів!

Телефонуйте та записуйтесь прямо зараз!

+38 (044) 558-54-89
+38 (044) 237-25-15
+38 (097) 383-25-15
+38 (063) 237-25-15

Пн.-Пт. 08:00 - 20:00
Сб. 09:00 -16:00 до 16:00 до 19:00 за попереднім записом
Вс. Вихідний