Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологіяПравильний догляд за ротовою порожниною допоможе рідше з'являтися в кабінеті стоматолога. Це знають всі батьки і вчать цьому своїх діточок. Однак в будь-якому випадку систематично відвідувати стоматологічну клініку необхідно і дорослим і дітям. Лікування зубів дітей - це дуже відповідальне завдання, яке вимагає індивідуального підходу стоматолога, щоб дитині не було боляче і страшно, і щоб вона завжди приходила на прийом до фахівця без побоювань. Лікування зубів своїх дітей батьки довіряють тільки найкращим фахівцям в цій сфері, тому стоматологічну клініку, фахівці якої здійснюють лікування зубів дітей, видалення молочних зубів, герметизацію фісур, а також інші стоматологічні процедури маленьким пацієнтам, тата і мами вибирають особливо ретельно.

Видалення молочних зубів - це досить затребувана на сьогоднішній день стоматологічна процедура, яку хороші стоматологи здійснюють максимально оперативно, якісно, акуратно і безболісно. Сьогодні вже мало хто користується дідівськими методами видалення зубів. Якіснішим і безпечнішим рішенням цього питання буде звернутися до хорошого стоматолога.

При прорізуванні перших постійних зубів емаль в області фісур є сформованою не до кінця. Внаслідок цього такі зуби досить швидко піддаються карієсу. Найнадійнішим і ефективним методом усунення такої проблеми є герметизація фісур. Щоб герметизація фісур дала найкращий ефект, її бажано здійснювати якомога раніше після прорізування зуба.

Якщо Ви бажаєте записати свою дитину на прийом до стоматолога, то ми рекомендуємо для цього вибрати стоматологічну клініку «Shine».

Телефонуйте та записуйтесь прямо зараз!

+38 (044) 558-54-89
+38 (044) 237-25-15
+38 (097) 383-25-15
+38 (063) 237-25-15

Пн.-Пт. 08:00 - 20:00
Сб. 09:00 -16:00 до 16:00 до 19:00 за попереднім записом
Вс. Вихідний